Tv A1

Kosowo - Ogólny
Televizioni A1Report është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Me një staf dinamik dhe të kualifikuar ofron 24 orë ngjarjet më të shpejta nga Shqipëria, Ballkani dhe Bota. Emisione të përditshme Live drejtohen nga prezantues shumë të njohur e të dashur për teleshikuesin shqiptar. Drejtor i Televizionit eshte gazetari i mirënjohur Ilir Babaramo, i cili është moderator dhe i emisionit prestigjoz politik “5 pyetje nga Babaramo”.
Tel: +355696060421
Tv A1 {Ball}/5 based on {num_rat} Votes

Similar TV channels

МЧС 112 ТВ

Rosja - Ogólny
МЧС-112 - Вы сможете получать самую оперативную информацию о...

CNBC-E

Turcja - Ogólny
CNBC-e, dünyanın bir numaralı ekonomi kanalı CNBC ve Doğuş Yayın...
© Copyright 2019 Trefoil.tv - Oglądaj za darmo tv online na żywo. Oglądaj telewizję online bezpłatne kanały telewizyjne na żywo.
Trefoil.tv doesn't broadcast TV channels. On our site publishes only links on the official sources and websites. If you own or representative of the channel, and don't want it published on our catalog, please contact us via the feedback form, we'll remove it.